Rolex, Oyster Perpetual, armbandsur, 34 mm.

14K guld, plexiglas, automatisk, läderrem märkt Rolex, förgyllt spänne.
Med box. Ca 1965.
Boett ref.nr 1005
Serienr 2155293
Bakboett nr 1005
Kaliber 1570
Urverkets serienr 347043.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Smärre slitage på boetten.

Utropspris
4 000 EUR