Japan – The land of the rising sun F299

18 föremål
Ando Utagawa Hiroshige, efter, färgträsnitt, Japan.
Klubbat pris
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kikugawa Eizan, färgträsnitt, 2st, Japan, 1800-tal.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ando Utagawa Hiroshige, färgträsnitt, Japan, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ando Utagawa Hiroshige, färgträsnitt, Japan, 1800-tal.
Klubbat pris
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ito Shinsui, färglitografier, 10st, Japan, 1931.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Katsushika Hokusai, efter, färgträsnitt, Japan, 1900-tal.
Klubbat pris
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ando Utagawa Hiroshige, efter, färgträsnitt, Japan, 1900-tal.
Klubbat pris
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Utagawa Kunisada, färgträsnitt, två stycken, Japan, 1800-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Utagawa Hiroshige II, färgträsnitt, Japan, 1859.
Klubbat pris
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Toshikata Mizuno, färgträsnitt, triptyk, sent 1800-tal.
Klubbat pris
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK