Fat, porslin, Japan, Meiji (1868-1912).

I form av en fisk, dekor i imarifärger med förgyllda detaljer. Längd 39, bredd 26 cm.

Åldersrelaterat slitage. Glasyrmistor. Mindre fotringsnagg.

Klubbat pris
3 800
332
350
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (18 bud)
30 apr 2023 19:04
3 800 SEK
30 apr 2023 19:03
3 600 SEK
30 apr 2023 19:02
3 400 SEK
30 apr 2023 19:01
3 200 SEK
30 apr 2023 18:59
3 000 SEK
30 apr 2023 18:59
2 800 SEK
30 apr 2023 18:58
2 600 SEK
30 apr 2023 18:57
2 400 SEK
30 apr 2023 18:57
2 200 SEK
30 apr 2023 18:56
2 000 SEK
30 apr 2023 18:56
2 000 SEK
30 apr 2023 18:55
1 900 SEK
30 apr 2023 18:52
1 800 SEK
30 apr 2023 18:19
1 700 SEK
29 apr 2023 21:45
1 500 SEK
27 apr 2023 4:52
1 100 SEK
24 apr 2023 10:30
550 SEK
22 apr 2023 11:33
500 SEK
Elsa Forsbäck
Elsa Forsbäck
+46 (0) 70 795 83 38