Bordsskärm, sexdelad, Japan, tidigt 1900-tal.

Dekor av fåglar i blommande trädgård mot gyllene grund. Mått 46,5x111 cm.

Skador, lösa paneler.

Proveniens

Klubbat pris
3 400
297
313
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
30 apr 2023 18:44
3 400 SEK
30 apr 2023 18:43
3 200 SEK
30 apr 2023 18:43
3 000 SEK
30 apr 2023 18:41
2 900 SEK
30 apr 2023 18:41
2 700 SEK
30 apr 2023 18:41
2 600 SEK
30 apr 2023 18:41
2 400 SEK
30 apr 2023 18:41
2 200 SEK
30 apr 2023 18:39
2 000 SEK
30 apr 2023 11:11
1 000 SEK
28 apr 2023 16:55
300 SEK