Ask, trä med 15 stycken små dockor. Japan, 1900-tal.

Askens mått 19x14x44 cm. Dockornas höjd 7-9 cm.

Säljes i befintligt skick.

Proveniens

Klubbat pris
1 400
122
129
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
30 apr 2023 19:17
1 400 SEK
30 apr 2023 19:15
1 300 SEK
30 apr 2023 19:14
1 200 SEK
30 apr 2023 19:14
1 200 SEK
30 apr 2023 18:48
1 100 SEK
28 apr 2023 8:26
1 000 SEK
27 apr 2023 22:45
300 SEK