Rökutencilier 8 dlr mestadels Japan/England tidigt 1900-tal silver mfl material

Bestående av;
1 cigarrfodral i cloisonne längd 16 cm
1 opiumpipa silver och bambu,
1 cigarettetui, 8,5x8 cm,
1 tändsticksetui 5x5 cm,
1 tändsticksetui med emaljdekor höjd 6 cm,¨
1 etui med engelska och japanska flaggorna i emalj 6x5 cm,
1 tändstickshållare5,5x4 cm
1 ring med flera behållare/redskap

Bruksslitage. Repor. Nagg.

Klubbat pris
4 221
369
389
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
30 apr 2023 21:48
4 221 SEK
30 apr 2023 21:48
4 021 SEK
30 apr 2023 21:48
4 000 SEK
30 apr 2023 21:47
3 600 SEK
30 apr 2023 17:56
3 400 SEK
30 apr 2023 13:24
3 200 SEK
30 apr 2023 5:20
3 000 SEK
30 apr 2023 5:20
2 950 SEK
30 apr 2023 3:30
2 700 SEK
30 apr 2023 3:30
2 500 SEK
28 apr 2023 5:49
2 350 SEK
27 apr 2023 5:06
2 150 SEK
27 apr 2023 5:06
2 000 SEK
21 apr 2023 18:45
1 800 SEK
21 apr 2023 17:08
1 000 SEK
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13