Solfjädrar, två stycken samt album "Down the Emperors road with Hiroshige", Japan, 1900-tal.

Mått solfjädrar utfällda, Längd 45-50 cm. Mått bok med kartong 15,5x10,5 cm.

Slitage, säljes i befintligt skick.

Proveniens

Utropspris
1 500 SEK