Peter Hermansson, "Knock Knock", vas, Boda 2015.
Oval form med dekor av ansikte m.m. i graalteknik i gröna, svarta, gula och röda nyanser, signerad: Peter Hermansson BODABULLET 2015, Glassblower: Bjørn Friborg, Fredrik Nielsen, höjd 52 cm.
Smärre repor undertill.