Byrå, 1930-tal.

Byrå, 1930-tal.

Betsad och lackerad björk. Höjd 70, längd 80, djup 41 cm.

Åldersrelaterat slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
395
4 515
416
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (32 bud)
27 aug 2023 19:43
395 EUR
27 aug 2023 19:43
375 EUR
27 aug 2023 19:43
370 EUR
27 aug 2023 19:43
350 EUR
27 aug 2023 19:42
270 EUR
27 aug 2023 19:42
250 EUR
27 aug 2023 19:42
225 EUR
27 aug 2023 19:36
205 EUR
27 aug 2023 19:32
195 EUR
27 aug 2023 19:32
190 EUR
27 aug 2023 18:46
185 EUR
27 aug 2023 18:23
175 EUR
27 aug 2023 18:23
165 EUR
27 aug 2023 18:23
165 EUR
27 aug 2023 18:04
155 EUR
27 aug 2023 17:48
145 EUR
27 aug 2023 17:47
135 EUR
27 aug 2023 17:47
130 EUR
27 aug 2023 16:47
120 EUR
27 aug 2023 14:28
110 EUR
27 aug 2023 14:27
100 EUR
27 aug 2023 14:27
95 EUR
27 aug 2023 0:06
90 EUR
27 aug 2023 0:06
85 EUR
26 aug 2023 15:53
80 EUR
26 aug 2023 15:42
75 EUR
26 aug 2023 15:42
75 EUR
25 aug 2023 11:15
65 EUR
25 aug 2023 11:15
60 EUR
24 aug 2023 23:02
55 EUR
24 aug 2023 18:34
50 EUR
21 aug 2023 12:11
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977