Serveringsvagn, modell VA 451, Heteka 1930-tal.

Förkromade metallrör, glasskivorna stämplade Diadur Siemens Glas. Illustrerad i katalogen Hetekan Vakiovalmisteet" (Hetekan standard produkter) sidan 66.
Längd 70 cm. Bredd 39 cm. Höjd 53 cm.

Åldersrelaterat slitage. Rost. Gummitappar saknas. Skador på däcken och ekrarna

Klubbat pris
340
3 886
358
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (23 bud)
8
25 aug 2023 17:47
340 EUR
22 aug 2023 20:59
320 EUR
22 aug 2023 20:59
300 EUR
22 aug 2023 20:59
300 EUR
21 aug 2023 19:53
280 EUR
21 aug 2023 9:47
260 EUR
21 aug 2023 8:14
240 EUR
21 aug 2023 8:14
230 EUR
21 aug 2023 8:14
220 EUR
21 aug 2023 8:14
200 EUR
21 aug 2023 8:14
180 EUR
21 aug 2023 8:14
170 EUR
21 aug 2023 8:13
160 EUR
21 aug 2023 8:13
150 EUR
21 aug 2023 8:13
110 EUR
21 aug 2023 8:13
100 EUR
20 aug 2023 22:12
90 EUR
20 aug 2023 22:12
85 EUR
20 aug 2023 19:10
80 EUR
19 aug 2023 21:39
75 EUR
18 aug 2023 21:18
55 EUR
18 aug 2023 14:12
50 EUR
18 aug 2023 11:02
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977