Soffa, 1930-tal.

Soffa, 1930-tal.

Formpressad björk och massiv björk, löstagbar sits, fast stoppad klädsel. Hjultrissor. Längd 180 cm, sitthöjd 40 cm, totalhöjd 83 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fanerskador. Märken. Fläckar. Nedsutten stoppning.

Klubbat pris
521
5 955
549
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (21 bud)
27 aug 2023 18:48
521 EUR
27 aug 2023 18:48
501 EUR
27 aug 2023 18:48
461 EUR
27 aug 2023 18:48
441 EUR
27 aug 2023 18:46
421 EUR
27 aug 2023 18:46
401 EUR
27 aug 2023 18:46
371 EUR
27 aug 2023 18:46
351 EUR
27 aug 2023 18:45
321 EUR
27 aug 2023 18:45
301 EUR
27 aug 2023 18:43
221 EUR
27 aug 2023 18:43
201 EUR
27 aug 2023 18:43
191 EUR
27 aug 2023 18:43
181 EUR
27 aug 2023 18:43
160 EUR
27 aug 2023 18:43
150 EUR
24 aug 2023 19:55
110 EUR
24 aug 2023 19:55
100 EUR
22 aug 2023 14:30
50 EUR
21 aug 2023 12:12
40 EUR
20 aug 2023 17:45
30 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977