Fåtöljer, 6 st, 1930-tal.

Fåtöljer, 6 st, 1930-tal.

Formpressad björk och massiv björk, fast stoppad klädsel. Bredd 58 cm, sitthöjd 40 cm, totalhöjd 88 cm.

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Märken. Fanerskador.

Klubbat pris
500
5 735
523
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (19 bud)
27 aug 2023 19:36
500 EUR
27 aug 2023 19:36
480 EUR
27 aug 2023 19:36
420 EUR
27 aug 2023 19:36
400 EUR
27 aug 2023 19:32
380 EUR
27 aug 2023 19:32
360 EUR
27 aug 2023 19:30
340 EUR
27 aug 2023 19:30
320 EUR
27 aug 2023 19:21
300 EUR
27 aug 2023 19:21
280 EUR
27 aug 2023 16:58
180 EUR
27 aug 2023 10:41
170 EUR
25 aug 2023 21:43
160 EUR
25 aug 2023 21:43
150 EUR
25 aug 2023 21:42
130 EUR
25 aug 2023 21:42
120 EUR
25 aug 2023 21:42
95 EUR
25 aug 2023 21:42
90 EUR
25 aug 2023 13:16
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977