Armi Ratia (Airaksinen)

(Finland, 1913-1979)
Armi Ratia (Airaksinen)
(Finland, 1913-1979)

Armi Ratia, väggbonad /rya, 1930-tal. Ca 80 x 60 cm.

"Taimitarha". (Växtodling).

Åldersrelaterat slitage. Solblekt.

Klubbat pris
260
2 982
272
Utropspris
250 EUR
Budhistorik (25 bud)
27 aug 2023 19:33
260 EUR
8
27 aug 2023 19:33
240 EUR
27 aug 2023 19:33
220 EUR
27 aug 2023 19:16
200 EUR
27 aug 2023 18:52
190 EUR
27 aug 2023 17:17
180 EUR
27 aug 2023 17:17
180 EUR
27 aug 2023 17:02
170 EUR
27 aug 2023 16:08
160 EUR
27 aug 2023 15:45
150 EUR
27 aug 2023 15:45
150 EUR
27 aug 2023 15:24
130 EUR
27 aug 2023 15:24
120 EUR
26 aug 2023 18:31
100 EUR
26 aug 2023 11:42
95 EUR
26 aug 2023 11:42
90 EUR
26 aug 2023 11:42
90 EUR
26 aug 2023 1:02
85 EUR
26 aug 2023 1:02
80 EUR
25 aug 2023 14:16
65 EUR
25 aug 2023 14:16
60 EUR
24 aug 2023 10:49
50 EUR
23 aug 2023 19:26
44 EUR
23 aug 2023 16:38
38 EUR
22 aug 2023 16:41
33 EUR

Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977