Bordspendyl, senempire, Frankrike, 1800-talets första hälft.

Förgylld brons och slipad kristall. Höjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad. Observera att urverket inte har testats för tidsprecision och kan behöva servas på köparens bekostnad. För mer information, vänligen läs våra Köpvillkor. Nyckel saknas.

Klubbat pris
880
10 094
921
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
29 nov 2023 17:18
880 EUR
29 nov 2023 17:18
860 EUR
29 nov 2023 17:17
840 EUR
29 nov 2023 17:17
820 EUR
21 nov 2023 18:00
800 EUR
19 nov 2023 20:44
750 EUR
19 nov 2023 16:47
250 EUR
19 nov 2023 8:06
50 EUR
18 nov 2023 17:14
30 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård