Maria Wiik

(Finland, 1853-1928)
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)

Maria Wiik, Åldring.

Sign. Paris-78. Kritteckning 51x40 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram. Gulnad. Mindre fläckar.

Konstnär

Klubbat pris
2 000
22 760
2 123
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
Budhistorik (22 bud)
29 nov 2023 18:23
2 000 EUR
29 nov 2023 18:23
1 957 EUR
29 nov 2023 18:22
1 950 EUR
29 nov 2023 18:22
1 900 EUR
29 nov 2023 18:22
1 750 EUR
29 nov 2023 18:22
1 700 EUR
29 nov 2023 18:21
1 650 EUR
29 nov 2023 18:21
1 600 EUR
29 nov 2023 18:21
1 557 EUR
29 nov 2023 18:21
1 550 EUR
29 nov 2023 18:21
1 500 EUR
29 nov 2023 18:20
1 350 EUR
29 nov 2023 18:20
1 300 EUR
29 nov 2023 18:20
1 250 EUR
29 nov 2023 18:20
1 200 EUR
29 nov 2023 18:19
970 EUR
29 nov 2023 18:19
950 EUR
29 nov 2023 18:19
940 EUR
29 nov 2023 18:19
920 EUR
29 nov 2023 15:28
900 EUR
28 nov 2023 20:11
847 EUR
18 nov 2023 7:23
500 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377