Maria Wiik

(Finland, 1853-1928)
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)

Maria Wiik, Blicken.

Sign. Kritteckning 53,5x44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ej examinerad ur ram. Gulnad. Mindre fläckar.

Konstnär

Klubbat pris
2 305
26 438
2 412
Utropspris
1 700 - 2 200 EUR
Budhistorik (30 bud)
29 nov 2023 16:50
2 305 EUR
29 nov 2023 16:50
2 205 EUR
29 nov 2023 16:48
2 104 EUR
29 nov 2023 16:47
2 004 EUR
29 nov 2023 16:47
2 000 EUR
29 nov 2023 16:47
1 954 EUR
29 nov 2023 16:47
1 904 EUR
29 nov 2023 16:45
1 853 EUR
29 nov 2023 16:44
1 803 EUR
29 nov 2023 16:44
1 800 EUR
29 nov 2023 16:44
1 753 EUR
29 nov 2023 16:44
1 703 EUR
29 nov 2023 16:42
1 602 EUR
29 nov 2023 16:41
1 552 EUR
29 nov 2023 16:41
1 505 EUR
29 nov 2023 16:39
1 501 EUR
29 nov 2023 16:39
1 451 EUR
29 nov 2023 16:38
1 450 EUR
29 nov 2023 16:38
1 400 EUR
29 nov 2023 16:36
1 351 EUR
29 nov 2023 16:36
1 301 EUR
29 nov 2023 16:35
1 300 EUR
29 nov 2023 16:35
1 200 EUR
29 nov 2023 16:26
700 EUR
29 nov 2023 15:52
650 EUR
28 nov 2023 21:29
500 EUR
28 nov 2023 10:06
300 EUR
23 nov 2023 19:59
220 EUR
18 nov 2023 17:49
200 EUR
18 nov 2023 9:11
50 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377