Evert Yli-Porila

(Finland, 1887-1941)
Evert Yli-Porila
(Finland, 1887-1941)

Evert Yli-Porila, Mannerheim.

Signerad Evert Yli-Porila och daterad 1940. Brons, höjd 55 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
1 820
20 875
1 905
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Budhistorik (11 bud)
29 nov 2023 17:18
1 820 EUR
29 nov 2023 16:45
1 770 EUR
29 nov 2023 14:11
1 720 EUR
29 nov 2023 14:11
1 705 EUR
27 nov 2023 7:45
1 655 EUR
25 nov 2023 17:34
1 605 EUR
25 nov 2023 15:41
1 555 EUR
25 nov 2023 15:41
1 550 EUR
21 nov 2023 17:48
1 500 EUR
17 nov 2023 23:14
1 250 EUR
17 nov 2023 15:43
1 000 EUR
Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146