Soffa, Nordeuropa, 1810-30-tal.

Mahogny. Längd 174 cm, djup 74 cm, höjd 87 cm, sitthöjd 38 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagningar. Märken. Sprickor. Senare klädsel. Renoverad. Förstärkningar.

Klubbat pris
560
6 423
586
Utropspris
500 - 700 EUR
Budhistorik (16 bud)
29 nov 2023 17:18
560 EUR
29 nov 2023 17:18
550 EUR
29 nov 2023 17:16
540 EUR
29 nov 2023 17:13
520 EUR
29 nov 2023 17:13
500 EUR
29 nov 2023 17:13
500 EUR
29 nov 2023 17:11
480 EUR
29 nov 2023 17:11
460 EUR
29 nov 2023 17:10
440 EUR
29 nov 2023 17:10
420 EUR
29 nov 2023 17:10
400 EUR
29 nov 2023 17:10
380 EUR
29 nov 2023 17:09
360 EUR
29 nov 2023 17:09
340 EUR
28 nov 2023 20:04
320 EUR
21 nov 2023 17:36
300 EUR
Mikael Nygård
Mikael Nygård