Helsinki Winter Sale F397

14 föremål
Konsolbord, gustaviansk, Stockholmsabete 1700-talets slut.
Klubbat pris
1 275 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Bokskåp, Sverige, 1800-talets mitt.
Klubbat pris
760 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Bankettsoffa, sengustaviansk, ca 1800-tal.
Klubbat pris
650 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Spegel, empire, 1800-talets första hälft.
Klubbat pris
490 EUR
Utropspris
400 - 500 EUR
Soffa, Nordeuropa, 1810-30-tal.
Klubbat pris
560 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR
Bord, senempire, 1820-30-tal.
Bord, senempire, 1820-30-tal.
Klubbat pris
580 EUR
Utropspris
800 - 1 000 EUR
Bord, gustavianskt, tidigt 1800-tal.
Klubbat pris
300 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
Vitrinskåp, 1800-talets mitt, möjligen Baltikum.
Klubbat pris
790 EUR
Utropspris
500 - 700 EUR