Leif Ericson

(Sverige, 1927-2023)
Leif Ericson
(Sverige, 1927-2023)

Leif Ericson, "Vinterresa".

Signerad Leif Ericson och daterad 2013. Även signerad och daterad a tergo. Duk 52 x 64 cm.

God kondition

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Klubbat pris
9 700
849
894
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (34 bud)
28 jan 18:04
9 700 SEK
28 jan 18:04
9 500 SEK
28 jan 18:03
9 200 SEK
28 jan 18:03
9 000 SEK
28 jan 18:01
8 200 SEK
28 jan 18:01
8 000 SEK
28 jan 18:01
8 000 SEK
28 jan 18:01
6 600 SEK
28 jan 18:01
6 400 SEK
28 jan 18:00
6 200 SEK
28 jan 18:00
6 000 SEK
28 jan 18:00
5 710 SEK
28 jan 18:00
5 510 SEK
28 jan 17:58
5 310 SEK
28 jan 17:58
5 110 SEK
28 jan 17:35
4 700 SEK
28 jan 16:48
4 500 SEK
28 jan 16:48
4 410 SEK
28 jan 10:57
4 210 SEK
28 jan 10:57
4 010 SEK
28 jan 10:57
3 800 SEK
28 jan 10:57
3 600 SEK
27 jan 17:21
3 400 SEK
26 jan 19:12
3 200 SEK
23 jan 15:00
3 000 SEK
23 jan 15:00
3 000 SEK
23 jan 14:54
2 800 SEK
23 jan 14:54
2 600 SEK
23 jan 10:50
2 400 SEK
23 jan 10:50
2 200 SEK
23 jan 10:50
2 000 SEK
23 jan 10:50
1 900 SEK
22 jan 13:12
1 800 SEK
21 jan 19:51
1 500 SEK

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89