Matta, Keshan, silke, semiantik, ca 220 x 135 cm.

Ljus botten.

Smärre slitage. Smutsig.

Proveniens

Per Parén Collection

Klubbat pris
12 500
1 098
1 166
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
8
24 feb 20:55
12 500 SEK
9
24 feb 20:55
12 000 SEK
8
24 feb 20:55
12 000 SEK
9
24 feb 20:54
11 500 SEK
8
24 feb 20:54
11 000 SEK
8
24 feb 20:53
8 700 SEK
9
24 feb 20:53
8 500 SEK
8
24 feb 20:53
6 610 SEK
24 feb 20:53
6 410 SEK
8
24 feb 20:50
6 210 SEK
24 feb 20:50
6 010 SEK
8
24 feb 20:47
5 700 SEK
24 feb 20:47
5 500 SEK
8
24 feb 20:44
5 000 SEK
24 feb 20:44
4 800 SEK
8
24 feb 20:43
4 600 SEK
24 feb 20:43
4 400 SEK
8
24 feb 19:07
4 200 SEK
24 feb 18:04
4 000 SEK
24 feb 18:04
3 400 SEK
8
24 feb 18:04
3 200 SEK
24 feb 16:12
3 000 SEK
23 feb 8:09
2 800 SEK
22 feb 23:05
2 600 SEK
21 feb 16:38
2 400 SEK
21 feb 15:18
2 200 SEK
21 feb 12:32
2 000 SEK
21 feb 8:25
1 900 SEK
21 feb 7:57
1 800 SEK
21 feb 2:47
1 666 SEK
20 feb 18:55
1 500 SEK
20 feb 3:07
1 300 SEK
18 feb 6:27
1 200 SEK
17 feb 11:56
1 100 SEK
17 feb 1:14
1 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14