Matta, Mahal, Antik, Västpersisk 1880-tal. ca 520 x 400 cm.

Ställvis omfattande slitage. Skador. Lagningar. Blekt. Fläckar. Uppklippt hål i mitten.

Klubbat pris
36 000
3 139
3 285
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (36 bud)
24 feb 18:00
36 000 SEK
24 feb 17:59
35 000 SEK
24 feb 17:59
34 000 SEK
24 feb 17:58
32 500 SEK
24 feb 17:58
31 500 SEK
24 feb 17:58
30 500 SEK
24 feb 17:58
29 500 SEK
24 feb 17:57
29 000 SEK
24 feb 17:57
27 500 SEK
24 feb 17:57
26 500 SEK
24 feb 17:57
25 500 SEK
24 feb 17:56
24 500 SEK
24 feb 17:56
23 500 SEK
24 feb 17:56
23 000 SEK
24 feb 17:55
22 000 SEK
24 feb 17:55
22 000 SEK
24 feb 17:54
21 000 SEK
24 feb 17:54
20 000 SEK
24 feb 17:54
19 500 SEK
24 feb 17:54
19 000 SEK
24 feb 17:54
18 500 SEK
24 feb 17:54
18 000 SEK
24 feb 17:53
17 500 SEK
24 feb 17:53
17 000 SEK
24 feb 17:53
16 500 SEK
24 feb 17:53
16 000 SEK
24 feb 17:52
15 500 SEK
24 feb 17:52
15 000 SEK
24 feb 17:52
13 500 SEK
24 feb 17:52
13 000 SEK
24 feb 17:52
12 500 SEK
24 feb 9:57
12 000 SEK
22 feb 10:17
10 000 SEK
19 feb 18:56
4 500 SEK
17 feb 14:07
2 500 SEK
17 feb 1:05
1 000 SEK
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79