Vinkyl, England, omkring år 1800.

Mahogny med band och hänklar av mässing. Insats av plåt med två behållare för flaskor. Avtagbart lock. Längd 36, bredd 22, höjd 22 cm.

Botten med skada och lös del. Slitage. Fläckar. Bucklor.

Klubbat pris
7 800
680
712
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
24 feb 19:26
7 800 SEK
24 feb 19:26
7 600 SEK
24 feb 19:24
7 400 SEK
24 feb 19:24
7 200 SEK
24 feb 19:23
7 000 SEK
24 feb 19:23
6 800 SEK
24 feb 19:21
6 600 SEK
24 feb 19:21
6 400 SEK
24 feb 19:18
6 200 SEK
24 feb 19:18
6 000 SEK
24 feb 19:17
5 800 SEK
24 feb 19:17
5 600 SEK
24 feb 19:17
5 400 SEK
24 feb 19:17
5 200 SEK
24 feb 19:16
5 000 SEK
24 feb 19:16
4 800 SEK
24 feb 19:08
4 600 SEK
24 feb 16:46
4 400 SEK
24 feb 16:45
4 200 SEK
24 feb 16:45
4 000 SEK
24 feb 16:45
3 800 SEK
24 feb 16:45
3 600 SEK
24 feb 16:30
3 400 SEK
17 feb 20:14
3 200 SEK
17 feb 20:12
3 000 SEK
17 feb 17:47
1 600 SEK
16 feb 22:02
1 500 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69