Matta, antik/semiantik Västpersisk, ca 575 x 315 cm.

Omkring 1920-1930. Mörkblå botten med stort polykromt bothe mönster.

Fläckar. Ställvis slitage. Ställvis skadae långsidor samt skador på slätväven.

Klubbat pris
38 000
3 313
3 467
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
24 feb 18:43
38 000 SEK
24 feb 18:42
37 000 SEK
24 feb 18:41
36 000 SEK
24 feb 18:41
35 000 SEK
24 feb 18:41
34 000 SEK
24 feb 18:41
33 000 SEK
24 feb 18:41
32 100 SEK
24 feb 18:41
31 100 SEK
24 feb 18:41
31 000 SEK
24 feb 18:41
30 000 SEK
24 feb 18:40
29 900 SEK
24 feb 18:40
28 900 SEK
24 feb 18:40
27 100 SEK
24 feb 18:40
26 100 SEK
24 feb 18:40
26 000 SEK
24 feb 18:40
25 000 SEK
24 feb 18:39
23 900 SEK
24 feb 18:39
22 900 SEK
24 feb 18:39
22 000 SEK
24 feb 18:38
21 100 SEK
24 feb 18:38
20 100 SEK
24 feb 18:38
20 000 SEK
24 feb 18:38
17 400 SEK
24 feb 18:38
16 900 SEK
24 feb 18:37
15 500 SEK
24 feb 18:37
15 000 SEK
24 feb 18:36
14 700 SEK
24 feb 18:36
14 200 SEK
24 feb 18:36
12 500 SEK
24 feb 9:58
12 000 SEK
17 feb 1:06
1 000 SEK
Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69