Klassiska antikviteter, böcker och varia F431

21 föremål
Kista, barock, 1700-tal.
Kista, barock, 1700-tal.
Klubbat pris
4 610 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bankett, 1700-talets slut, Sengustaviansk.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pottskåp, omkring år 1800, Sengustavianskt.
Klubbat pris
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tazza, troligen Italien, sent 1800-tal, Empirestil.
Klubbat pris
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Konsolur, Louis XV-stil, sent 1800-tal.
Klubbat pris
12 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gyllenläder, fragment av, omkring år 1700, Barock.
Klubbat pris
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Klubbat pris
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ölgås, allmoge, Jämtland, 1800-tal.
Klubbat pris
36 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ramar, ett par, Frankrike, sent 1700-tal, Louis XVI.
Klubbat pris
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK