Ferdinand von Wright

(Finland, 1822-1906)
Ferdinand von Wright
(Finland, 1822-1906)

Ferdinand von Wright, Orrar i havslandskap.

Signerad F.von Wright och daterad 1900 a tergo. Olja på duk 49x67 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Klubbat pris
17 500
195 825
18 492
Utropspris
14 000 - 18 000 EUR
Budhistorik (25 bud)
29 maj 18:33
17 500 EUR
29 maj 18:33
17 000 EUR
29 maj 18:32
16 500 EUR
29 maj 18:32
16 000 EUR
29 maj 18:32
15 500 EUR
29 maj 18:31
15 000 EUR
29 maj 18:31
15 000 EUR
29 maj 18:31
14 600 EUR
29 maj 18:31
14 400 EUR
29 maj 18:31
14 200 EUR
29 maj 18:31
14 000 EUR
29 maj 18:31
13 200 EUR
29 maj 18:31
13 000 EUR
29 maj 18:30
12 800 EUR
29 maj 18:30
12 600 EUR
28 maj 21:24
12 400 EUR
28 maj 21:24
12 200 EUR
28 maj 19:25
12 000 EUR
28 maj 9:09
12 000 EUR
28 maj 8:57
11 400 EUR
28 maj 8:57
11 200 EUR
22 maj 3:58
11 000 EUR
20 maj 7:10
8 000 EUR
19 maj 8:13
6 000 EUR
18 maj 22:18
5 000 EUR
Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377