Chopard ring 18K guld med runda briljantslipade diamanter

totalvikt 0.37 ct enligt medföljande certifikat, storlek 14.50, vikt 7.7 g. Signerad Chopard och numrerad 9204174. Etui och certifikat från Chopard medföljer.

Bruksslitage.

Klubbat pris
12 000
1 046
1 095
Utropspris
15 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
28 apr 10:08
12 000 SEK
27 apr 21:22
11 000 SEK
27 apr 0:09
10 000 SEK
24 apr 11:57
8 000 SEK
23 apr 21:18
6 000 SEK
19 apr 21:20
300 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20