Marianne Faithfull, "Go Away From My World", LP, signerad, 1965.
Marianne Faithfull, Go Away From My World, 1965, skivbolag London Records, LL 3452, Matrix/Runout sida A, ARL- 1034- 2, Matrix/Runout sida B, ARL - 1033 - 2 Längd 31,5 cm bredd 31,5 cm.
Slitage, märken, hål i konvolut, smärre repor på skivan.
Har tillhört den svenska fotografen Torbjörn Calvero. Torbjörn har vid flera tillfällen fotat Marianne Faithfull.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor