Elvis Costello, "My Aim Is True", LP signerad, 1977.
Skivbolag Stiff records, SEEZ 3, Matrix/Runout sida A, seez 3 A 9 P 77 F 710 * Matrix/Runout sida B, seez 3 B9 P77 FFE 710, längd 31,5 cm, bredd 31,5 cm. Elvis Costello har signerat konvolutets baksida.
märken, fläckar, smärre slitage, smärre repor på skivan.
Har tillhört den svenska rockfotografen Torbjörn Calvero. Torbjörn har vid flera tillfällen fotat av Elvis Costello