Signerad SE och numrerad 4/9. Grönoxiderad brons. Höjd 6,5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
3 200
279
292
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (7 bud)
28 apr 16:59
3 200 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
26 apr 11:58
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
26 apr 11:58
2 800 SEK
26 apr 11:58
2 700 SEK
24 apr 23:56
2 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 apr 19:26
1 900 SEK
20 apr 17:39
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1