Lergods monterad på träsockel. Signerad A Jones samt daterad 1943. Höjd inklusive sockel 13,5 cm.
Obetydligt ytslitage.
Klubbat pris
4 500
392
411
Utropspris
3 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (16 bud)
28 apr 17:11
4 500 SEK
28 apr 17:11
4 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
28 apr 17:09
4 300 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 5
28 apr 17:09
4 200 SEK
28 apr 17:06
4 000 SEK
28 apr 17:06
3 800 SEK
28 apr 17:06
3 800 SEK
28 apr 17:06
3 400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 6
28 apr 17:06
3 200 SEK
28 apr 17:03
3 000 SEK
28 apr 17:03
2 800 SEK
28 apr 12:37
2 000 SEK
25 apr 6:36
1 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
24 apr 23:39
400 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
24 apr 5:59
350 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
20 apr 9:30
300 SEK