Lennart Olson, "Ström", 1980
Signerad Lennart Olson och numrerad 6/75. Fotogravyr, bildyta 23,5 x 29,5 cm. Bladstorlek 50 x 38,5 cm. Oramad.
Obetydligt slitage och hanteringsveck i marginalerna.
Fotografens familj.
Lennart Olson, "Fotografier", 1989, avbildad.