62
72423

SKÅP.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
879 - 1 320 EUR
933 - 1 400 USD
Klubbat pris
220 000 SEK
SKÅP.

Senbarock, 1700-tal. Furu. Överdel med dörrpar. Låda nedtill. Brutet krön. Kulfötter. Längd 187, bredd 61, höjd 225 cm.

Renoverat.

Tilläggslista

Renoverat

Proveniens

Ingmar Bergmans mormor, Anna Åkerblom född Calwagen.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

919. Christo & Jeanne-Claude, "Orange Store Front, Project".
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK