JOHAN WIDÉN, diptyk, blandteknik på koppar monterad på pannå. Sign och dat 1998 a tergo.
"28 september". 99 x 91 respektive 30 x 24 cm.
Slitage och smärre skador.
Omfattas av följerätt/Droite de Suite
Galleri Gunnar Olsson, Stockholm.
Förvärvad från ovanstående.
Galleri Gunnar Olsson, Stockholm, 1998.