Astra-samlingen H043

103 föremål
9. Sven X:et Erixson, "Runforskaren".
Klubbat pris
480 000 SEK
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
25. Sven X:et Erixson, Höräfsning i Norrland.
Klubbat pris
42 000 SEK
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
39. TOMMY ÖSTMAR, olja på duk. Signerad Tommy Östmar.
Klubbat pris
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK