Smide, fotavslut i form av dödskallar, stiliserad dekor, glasskiva, märkt GRANT LARKIN LTD samt SENSENEY 89, höjd 76 cm, bredd 184 cm, djup 48 cm.
Glasskivan med nagg, smärre slitage.
The Jan Eric Löwenadler Collection
Grant Larkin LTD består av designerduon Elainie Grant and Matthew Larkin som utför exklusiva inredningar. Grant Larkin är baserade i Richmond, Berkshire County, Massachusetts, USA.