Made in Sweden H064

112 föremål
151. Lisa Larson, unik skulptur, Gustavsbergs studio 1950-60-tal.
Klubbat pris
32 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
152. Lisa Larson, unik skulptur, Gustavsbergs studio 1950-tal.
Klubbat pris
30 000 SEK
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
157. matta, rölakan, ca 240 x 158 cm, signerad JLH IMV.
Klubbat pris
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
159. Matta, rölakan, ca 255 x 162 cm, signerad B (Bohusslöjd).
Klubbat pris
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
160. matta rölakan, ca 271,5 x 163 cm, signerad KP.
Klubbat pris
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
162. Matta, gobelängteknik och rölakan, ca 243 x 169 cm,  signerad GN.
Klubbat pris
20 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK