104
70203

Alfred Ekstam

(Sverige, 1878-1935)
Utropspris
4 000 SEK
351 EUR
373 USD
Klubbat pris
3 200 SEK
Alfred Ekstam
(Sverige, 1878-1935)

Blomsterstilleben

Signerad Alfred Ekstam. pannå 29 x 33 cm.

Proveniens

Tandläkare Arvid Axelsson, Arvika.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

331. Hans Bergström, golvlampor, ett par, modell "522", ateljé Lyktan, Åhus 1950-tal.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
18 000

ditt bud
17 000

ditt bud
16 000

ditt bud
15 000

ditt bud
Aktuellt bud:
18 000 SEK