110
70213

Olika konstnärer

(Sverige)
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
176 - 264 EUR
187 - 280 USD
Klubbat pris

Olika konstnärer
(Sverige)

Materia/minne

Bård Breivik, Jan Håfström och Anders Knutsson. Multipel, numrerad 25/150. Editerad av Materia/Minne 1982. Objekt i laminerat björkträ 37 cm. Signerat Bård Breivik och daterat -82 a tergo. Sandgjuten aluminiumrelief bearbetad med saltsyra 15 x 18
cm. Signerad Jan Håfström och daterad 1982 a tergo. Vax/oljemedium på duk med lysande pigment uppklistrad på kartong 18 x 14,5 cm. Signerad Anders Knutsson och daterad -82 a tergo. Förpackad i kartong, med tillhörande bok.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

594. Bror Hjorth, Dam på parkbänk.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
Aktuellt bud:
36 000 SEK