112
70217

FÅTÖLJ MED FOTPALL,

Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
351 - 439 EUR
373 - 466 USD
Klubbat pris
6 400 SEK
FÅTÖLJ MED FOTPALL,

"Cinema", Gunilla Allard, Lammhults Möbler. Svart skinn och grålackerat stål. Etikettmärkt.

Obetydligt slitage. (2)

Modellen formgiven år 1994.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

342. Hans J. Wegner, fåtölj, "Bamse", AP-stolen, Danmark 1950-60-tal.
Utropspris
75 000 - 100 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
75 000

ditt bud
70 000

ditt bud
Fair warning
65 000

ditt bud
Aktuellt bud:
75 000 SEK