14
69963

BÅLSKÅL,

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
88 - 132 EUR
93 - 140 USD
Klubbat pris
1 400 SEK
BÅLSKÅL,

kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95). Dekor i famille rosefärger av figurscen. Diameter 28,5 cm.

Skada, lagning.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

429. Marianne Richter, matta, "Fasad, grön II", rölakan, ca 276 x 187 cm, signerad AB MMF MR.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
38 000 SEK