ett par, porslin, underglasyr. Rörstrand 1920-tal. Brämen med dekor i relief av fiskar och blad i rosa och grönt. Tallrikarnas diam 24, fatets längd 58 cm.
Fotringsnagg.
×
Logga in
Kunde inte logga in