51
70031

SKÅL,

Utropspris
800 - 1 000 SEK
70 - 88 EUR
75 - 93 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
SKÅL,

porslin. Ming dynastin, 1600-tal. Dekor i wucaifärger av växter. Diameter 14,5 cm.

Sprickor.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

384. Otto Schulz, matta, "Knut-Bo matta", flossa, ca 500 x 301 cm Bo-textilier, Boet, Göteborg, signerad.
Utropspris
150 000 - 200 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
125 000

ditt bud
Aktuellt bud:
125 000 SEK