69
70135

LJUSSTAKAR,

Utropspris
12 000 SEK
1 050 EUR
1 120 USD
Klubbat pris
15 500 SEK
LJUSSTAKAR,

ett par. Nils Justelius, Eksjö 1786. Räfflat kolonnskaft på kvadratisk fot med galler. Höjd 28,5 cm.

Obet gallerskada, slitage. Ljushattarna lagade.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

380. Märta Måås-Fjetterström, matta, "Röd grön äng", rölakan, ca 299 x 206 cm, signerad AB MMF.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK