Kan inte nå servern

Lilla Bukowskis S190

 
1595 föremål
176. KAFFEKANNA MED LOCK, silver. Lars Fredin, Söderhamn 1837.
176. KAFFEKANNA MED LOCK, silver. Lars Fredin, Söderhamn 1837.
Klubbat pris 
8 200 SEK
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
1297. KAFFEKANNA, silver. G. Jensen.
1297. KAFFEKANNA, silver. G. Jensen.
Klubbat pris 
9 200 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
98. KAFFEKANNA, silver. O.Hagrelius, Mariefred 1830.
98. KAFFEKANNA, silver. O.Hagrelius, Mariefred 1830.
Klubbat pris 
3 800 SEK
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
165. KAFFESERVIS, 4 delar, silver. C.G.Hallberg, Stockholm 1924-28.
165. KAFFESERVIS, 4 delar, silver. C.G.Hallberg, Stockholm 1924-28.
Klubbat pris 
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
387. KAFFESERVIS, 9 delar, porslin. Meissen 1900-tal.
387. KAFFESERVIS, 9 delar, porslin. Meissen 1900-tal.
Klubbat pris 
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
966. KALK, allmoge, 17-1800-tal.
966. KALK, allmoge, 17-1800-tal.
Klubbat pris 
1 300 SEK
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
1234. KANDELABER, för tre ljus. Empire, 1800-talets början.
1234. KANDELABER, för tre ljus. Empire, 1800-talets början.
Klubbat pris 
16 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
1233. KANDELABRAR, ett par, empirestil.
1233. KANDELABRAR, ett par, empirestil.
Klubbat pris 
6 200 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
1023. KANDELABRAR, för tre ljus, ett par. Empire, 1800-talets början.
1023. KANDELABRAR, för tre ljus, ett par. Empire, 1800-talets början.
Klubbat pris 
31 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
90. KANNA MED LOCK, fajans. Stig Lindberg, Gustavsberg.
90. KANNA MED LOCK, fajans. Stig Lindberg, Gustavsberg.
Klubbat pris 
800 SEK
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
1072. KANNA, fajans, Niderviller, Frankrike, 1789-93.
1072. KANNA, fajans, Niderviller, Frankrike, 1789-93.
Klubbat pris 
2 600 SEK
Utropspris
3 000 - 5 000 SEK
476. KANNA, fajans. 1800-talets början.
476. KANNA, fajans. 1800-talets början.
Klubbat pris 
900 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
314. KANNA, glas, 1800-tal.
314. KANNA, glas, 1800-tal.
Klubbat pris 
700 SEK
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
1616. KAPPA MED KLÄNNING, 1970-tal.
1616. KAPPA MED KLÄNNING, 1970-tal.
Klubbat pris 
400 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK
1570. KAPPA, Béve.
1570. KAPPA, Béve.
Klubbat pris 
500 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1577. KAPPA, Chanel.
1577. KAPPA, Chanel.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
1523. KAPPA, Chanel.
1523. KAPPA, Chanel.
Klubbat pris 
13 000 SEK
Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
1553. KAPPA, Christian Dior, 1960-tal.
1553. KAPPA, Christian Dior, 1960-tal.
Klubbat pris 
5 600 SEK
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
1522. KAPPA, Christian Dior. 1960-tal.
1522. KAPPA, Christian Dior. 1960-tal.
Klubbat pris 
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
1603. KAPPA, Guy Laroche.
1603. KAPPA, Guy Laroche.
Klubbat pris 
900 SEK
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
1596. KAPPA, Hubert de Givenchy.
1596. KAPPA, Hubert de Givenchy.
Klubbat pris 
1 100 SEK
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
1516. KAPPA, Nordiska Kompaniet, 1916.
1516. KAPPA, Nordiska Kompaniet, 1916.
Klubbat pris 
2 000 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1613. KAPPA, Saint Laurent rive gauche.
1613. KAPPA, Saint Laurent rive gauche.
Klubbat pris 
1 200 SEK
Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
1597. KAPPA,Yves Saint Laurent.
1597. KAPPA,Yves Saint Laurent.
Klubbat pris 
4 000 SEK
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
1067. KARAFF md PROPP, glas. Tyskland 1700-tal.
1067. KARAFF md PROPP, glas. Tyskland 1700-tal.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
4 000 SEK
1277. KARIN WIKSTRÖM, färglitografi. Sign och numr 75/150.
1277. KARIN WIKSTRÖM, färglitografi. Sign och numr 75/150.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 500 SEK
156. KARMSTOL. Barockstil.
156. KARMSTOL. Barockstil.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
35. KARMSTOL. Louis XVI. Märkt N. S Courtois (Nicolas-Simon C. född 1724).
35. KARMSTOL. Louis XVI. Märkt N. S Courtois (Nicolas-Simon C. född 1724).
Klubbat pris 
7 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
270. KARMSTOL. Sengustaviansk Lindome.
270. KARMSTOL. Sengustaviansk Lindome.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
615. KARMSTOL. Sengustaviansk.
615. KARMSTOL. Sengustaviansk.
Klubbat pris 
11 000 SEK
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
901. KARMSTOLAR, ett par. Gustaviansk/Transition provinsarbete.
901. KARMSTOLAR, ett par. Gustaviansk/Transition provinsarbete.
Klubbat pris 
6 000 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
902. KARMSTOLAR, ett par. Gustaviansk/Transition provinsarbete.
902. KARMSTOLAR, ett par. Gustaviansk/Transition provinsarbete.
Klubbat pris 
12 000 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
612. KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.
612. KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.
Klubbat pris 
15 500 SEK
Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
613. KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.
613. KARMSTOLAR, ett par. Louis XV.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
502. KARMSTOLAR, ett par. Sengustaviansk stil, 1800-tal.
502. KARMSTOLAR, ett par. Sengustaviansk stil, 1800-tal.
Klubbat pris 
13 000 SEK
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
108. KARMSTOLAR, tre stycken. Gustaviansk Lindome.
108. KARMSTOLAR, tre stycken. Gustaviansk Lindome.
Klubbat pris 
19 000 SEK
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
558. KARMSTOLAR, två stycken. Senempire.
558. KARMSTOLAR, två stycken. Senempire.
Klubbat pris 
5 000 SEK
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
1047. KAROTT MED LOCK, nysilver.
1047. KAROTT MED LOCK, nysilver.
Klubbat pris 
1 200 SEK
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
1046. KAROTT MED LOCK, nysilver. Nyrokoko.
1046. KAROTT MED LOCK, nysilver. Nyrokoko.
Klubbat pris 
500 SEK
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
1054. KAROTTER MED LOCK, ett par, flintgods. 1800-tal.
1054. KAROTTER MED LOCK, ett par, flintgods. 1800-tal.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
1042. KAROTTER MED LOCK, ett par, nysilver. Nyrokoko.
1042. KAROTTER MED LOCK, ett par, nysilver. Nyrokoko.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
830. KARUSELLBORD, England 1800-tal.
830. KARUSELLBORD, England 1800-tal.
Klubbat pris 
5 000 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
1520. KAVAJ, Chanel.
1520. KAVAJ, Chanel.
Klubbat pris 
1 800 SEK
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
1518. KAVAJ, Chanel.
1518. KAVAJ, Chanel.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
1580. KAVAJ, Christian Dior.
1580. KAVAJ, Christian Dior.
Klubbat pris 
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
1510. KAVAJ, Jean Paul Gaultier.
1510. KAVAJ, Jean Paul Gaultier.
Klubbat pris 
800 SEK
Utropspris
800 SEK
1579. KAVAJ, Jean Paul Gaultier.
1579. KAVAJ, Jean Paul Gaultier.
Klubbat pris 
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
1582. KAVAJ, Saint Laurent.
1582. KAVAJ, Saint Laurent.
Klubbat pris 
1 200 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1610. KAVAJ, Yves Saint Laurent.
1610. KAVAJ, Yves Saint Laurent.
Klubbat pris 
4 400 SEK
Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
1581. KAVAJ/JACKA, Christian Lacroix.
1581. KAVAJ/JACKA, Christian Lacroix.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 000 SEK
982. KELIM. Semiantik Rumänien. 293,5x196 cm.
982. KELIM. Semiantik Rumänien. 293,5x196 cm.
Klubbat pris 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
442. KG Bejemark, Flicka med boll.
442. KG Bejemark, Flicka med boll.
Klubbat pris 
3 400 SEK
Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
255. KITTEL, koppar, 18-1900-tal.
255. KITTEL, koppar, 18-1900-tal.
Klubbat pris 
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
1589. KJOL, Alaia.
1589. KJOL, Alaia.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 000 SEK
1572. KJOL, Christian Dior.
1572. KJOL, Christian Dior.
Klubbat pris 
1 600 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK
1529. KJOL, Emilio Pucci.
1529. KJOL, Emilio Pucci.
Klubbat pris 
1 100 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1530. KJOL, Emilio Pucci.
1530. KJOL, Emilio Pucci.
Klubbat pris 
1 700 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1517. KJOL, Saint Laurent rive gauche.
1517. KJOL, Saint Laurent rive gauche.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
1506. KJOL, Saint Laurent, Frankrike.
1506. KJOL, Saint Laurent, Frankrike.
Klubbat pris 
1 000 SEK
Utropspris
800 SEK
850. KLUCKAFLASKA med propp, 1800-tal.
850. KLUCKAFLASKA med propp, 1800-tal.
Klubbat pris 
900 SEK
Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
864. KLÄDSKÅP, G A Berg, Stockholm, 1930-tal.
864. KLÄDSKÅP, G A Berg, Stockholm, 1930-tal.
Klubbat pris 
2 800 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
1625. KLÄNNING MED KAPPA, Tribell, Rom.
1625. KLÄNNING MED KAPPA, Tribell, Rom.
Klubbat pris 
4 000 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1539. KLÄNNING, 1920-tal.
1539. KLÄNNING, 1920-tal.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1540. KLÄNNING, 1920-tal.
1540. KLÄNNING, 1920-tal.
Klubbat pris 
1 700 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1551. KLÄNNING, 1920-talsmodell, Frankrike.
1551. KLÄNNING, 1920-talsmodell, Frankrike.
Klubbat pris 
3 200 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1550. KLÄNNING, 1960-tal.
1550. KLÄNNING, 1960-tal.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
800 SEK
1573. KLÄNNING, 1970-tal.
1573. KLÄNNING, 1970-tal.
Klubbat pris 
1 600 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK
1558. KLÄNNING, Belinda Belville.
1558. KLÄNNING, Belinda Belville.
Klubbat pris 
1 200 SEK
Utropspris
800 SEK
1567. KLÄNNING, Betty Kestenberg.
1567. KLÄNNING, Betty Kestenberg.
Klubbat pris 
400 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK
1556. KLÄNNING, Biba.
1556. KLÄNNING, Biba.
Klubbat pris 
5 500 SEK
Utropspris
600 SEK
1559. KLÄNNING, Bröderna Magnusson Borås.
1559. KLÄNNING, Bröderna Magnusson Borås.
Klubbat pris 
700 SEK
Utropspris
600 SEK
1500. KLÄNNING, Christian Dior.
1500. KLÄNNING, Christian Dior.
Klubbat pris 
1 800 SEK
Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
1609. KLÄNNING, Courrèges.
1609. KLÄNNING, Courrèges.
Klubbat pris 
700 SEK
Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
1564. KLÄNNING, Céline.
1564. KLÄNNING, Céline.
Klubbat pris 
500 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1614. KLÄNNING, Elsa Schiaparelli.
1614. KLÄNNING, Elsa Schiaparelli.
Klubbat pris 
2 600 SEK
Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
1511. KLÄNNING, Emilio Pucci.
1511. KLÄNNING, Emilio Pucci.
Klubbat pris 
1 400 SEK
Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
1565. KLÄNNING, Givenchy.
1565. KLÄNNING, Givenchy.
Klubbat pris 
600 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1626. KLÄNNING, Guy Laroche.
1626. KLÄNNING, Guy Laroche.
Klubbat pris 
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
1622. KLÄNNING, Géral Paris. 1960-tal.
1622. KLÄNNING, Géral Paris. 1960-tal.
Klubbat pris 
400 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK
1591. KLÄNNING, Herve Legèr.
1591. KLÄNNING, Herve Legèr.
Klubbat pris 
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
1549. KLÄNNING, K.Williams Stockholm.
1549. KLÄNNING, K.Williams Stockholm.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 000 SEK
1548. KLÄNNING, K.Williams Stockholm.
1548. KLÄNNING, K.Williams Stockholm.
Klubbat pris 
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
1561. KLÄNNING, K.Williams Stockholm.
1561. KLÄNNING, K.Williams Stockholm.
Klubbat pris 
600 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK
1575. KLÄNNING, Katja of Sweden.
1575. KLÄNNING, Katja of Sweden.
Klubbat pris 
300 SEK
Utropspris
600 SEK
1505. KLÄNNING, Leija, Stockholm.
1505. KLÄNNING, Leija, Stockholm.
Klubbat pris 
500 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1624. KLÄNNING, Louis Ferraud.
1624. KLÄNNING, Louis Ferraud.
Klubbat pris 
600 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1621. KLÄNNING, Märthaskolan Stockholm.
1621. KLÄNNING, Märthaskolan Stockholm.
Klubbat pris 
800 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1576. KLÄNNING, Nettie Vogues, London Teen.
1576. KLÄNNING, Nettie Vogues, London Teen.
Klubbat pris 
1 000 SEK
Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
1583. KLÄNNING, Norma Kamali.
1583. KLÄNNING, Norma Kamali.
Klubbat pris 
1 200 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1528. KLÄNNING, Pierre Balmain, Märthaskolan.
1528. KLÄNNING, Pierre Balmain, Märthaskolan.
Klubbat pris 
1 200 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1600. KLÄNNING, Pierre Balmain.
1600. KLÄNNING, Pierre Balmain.
Klubbat pris 
600 SEK
Utropspris
800 SEK
1620. KLÄNNING, Saint Laurent rive gauche.
1620. KLÄNNING, Saint Laurent rive gauche.
Klubbat pris 
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
1584. KLÄNNING, Saint Laurent rive gauche.
1584. KLÄNNING, Saint Laurent rive gauche.
Klubbat pris 
1 000 SEK
Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
1524. KLÄNNING, Sonia Rykiel.
1524. KLÄNNING, Sonia Rykiel.
Klubbat pris 
1 500 SEK
Utropspris
800 - 1 000 SEK
1541. KLÄNNING, Ted Lapidus.
1541. KLÄNNING, Ted Lapidus.
Klubbat pris 
Återrop
Utropspris
1 000 SEK
1527. KLÄNNING, Ungaro.
1527. KLÄNNING, Ungaro.
Klubbat pris 
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
1619. KLÄNNING, Voukko 1980-tal.
1619. KLÄNNING, Voukko 1980-tal.
Klubbat pris 
1 100 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK
1594. KLÄNNING, Yves Saint Laurent.
1594. KLÄNNING, Yves Saint Laurent.
Klubbat pris 
800 SEK
Utropspris
600 - 800 SEK