två stycken, porslin. Frankrike, Märkta Darte Palais Royal No 21. Målad polykrom och förgylld dekor av vyer över "Canton de Soleure", "Fontaine des innocents". Diameter 23,5 cm.
Slitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in