307
118705

SNUSDOSA, utländska stämplar, 1700-talets slut.

Utropspris
3 000 SEK
264 EUR
280 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Invändigt förgylld. Rektangulär, med heltäckande rutmönster med fleuroner. Längd 7,5 cm.

Slitage.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

118. Pablo Picasso, fat, fajans, "Motifs no. 45" (A.R. 465), Madoura, Vallauris, Frankrike efter 1963, ed. 68/150.
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK