"White grey black and blue"
Portfölj innehållande 12 serigrafier av Kjell Andersson, Lennart Aschenbrenner, Curt Asker, Olle Bonniér, Curt Hillfon, Anders Knutsson, LG Lundberg, Harald Lyth, Pierre Olofsson, Lennart Rodhe, Philip von Schantz, Ulf Wahlberg . Signerade och numrerade 9/15. 30 x 38 cm. Förvaras i ljust grå skyddsportfölj. 33 x 40,5 cm.