333
112393

Eugène Claude

(Frankrike, 1841-1922)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
703 - 879 EUR
746 - 933 USD
Klubbat pris
6 400 SEK
Eugène Claude
(Frankrike, 1841-1922)

Stilleben med plommon

Signerad Eugene Claude. Duk 32,5 x 41 cm.

Krackelyrer, ytsmuts, fernissa.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

103. Birger Kaipiainen, fat, keramik, Arabia, Finland 1930-tal, enligt uppgift unikt.
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
26 000 SEK