383
102877

SERVIS, 22 delar, flintgods. England, 1800-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
351 - 527 EUR
373 - 560 USD
Klubbat pris
11 500 SEK

Bestående av 10 flata resp 11 djupa tallrikar samt en terrin med lock och fat.

Terrin med lock och fat med lagningar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

119. Pablo Picasso, kanna, "Cruchon hibou" (A.R. 293), Madoura, Vallauris, Frankrike efter 1955.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
55 000

ditt bud
50 000

ditt bud
Aktuellt bud:
55 000 SEK